З жовтня 2023 року мобільний застосунок АЛЛО остаточно відмовився від російськомовної версії, єдиною доступною мовою застосунку для шопінгу є українська. Всі технічні роботи з підготовки бекенду та інтеграції у застосунок нової логіки пошуку товарів та адрес доставки команда розробників завершила 29 вересня.
Влітку 2022 року значно зросла кількість замовлень товарів саме з україномовної версії застосунку АЛЛО – на 350% серед користувачів Android та на 150% серед користувачів iOS. Найактивніші користувачі застосунку – молоді українці віком 25-34, 35-44, 18-24 роки, які використовують чи перейшли на українську у побуті та тепер шукають товари українською. Застосунок коректно реагуватиме на всі запити клієнтів АЛЛО, адже пошукову видачу налаштовано так, що при російськомовному запиті клієнт знайде відповідні товари, але українською мовою.
Що змінилося у застосунку АЛЛО?
«У березні 2023 року кількість замовлень з української версії застосунку збільшилася у кілька разів, а вже влітку та у вересні 85% замовлень надходило саме з української версії застосунку. Команда інтегрувала нову логіку пошуку, яка знайде товари при будь-якому запиті, але дуже просимо наших клієнтів шукати товари у застосунку, а також на allo.ua та й у пошукових системах саме українською. З літа АЛЛО у соціальних мережах мотивує українців робити україномовні запити, пропонуючи коректні еквіваленти до знайомих слів у спільному освітньому проєкті #шукай_українською: повербанк, пательня, відпарювач тощо. Отже, це очікуваний тренд в усьому e-commerce», – розповідає Максим Веденєєв, директор з цифрових технологій АЛЛО.
Застосунок АЛЛО працює з 2016 року, це мобільна версія маркетплейсу з товарами АЛЛО та партнерів. За весь час користувачі завантажили застосунок АЛЛО понад 6 млн разів. У застосунку можна дізнатися про акції, знижки, найвигідніші пропозиції та отримати спеціальні знижки при купівлі товарів, крім того, є зручні фільтри для легкого пошуку потрібних товарів.
АЛЛО підтримує цифрову українізацію клієнтів та споживання ними україномовного контенту. Щоб бачити більше україномовного контенту у пошуковій видачі, слід змінити системні налаштування смартфона чи планшета та вибрати українську мову. Також українську бажано виставити й у налаштуваннях облікового запису Google – пошукові системи реагують на такі дані. АЛЛО звертається до інших компаній, пропонуючи долучитися до цифрової українізації та повністю перейти на українську мову – спочатку у власних застосунках, а з часом і на сайтах.