Modern technology gives us many things.

Apple вкладає досить багато коштів у ШІ, заявив Тім Кук

0 23

Сьогодні Apple озвучила фінансові результати за підсумками минулого кварталу. Разом із цим керівництво компанії відповіло на запитання аналітиків та інвесторів. Так, главу Apple Тіма Кука (Tim Cook) запитали, яким чином компанія планує монетизувати можливості генеративних нейромереж. Він, звісно, не дав прямої відповіді на це запитання, але зазначив, що компанія інвестує “досить багато” в штучний інтелект.

Apple вкладає досить багато коштів у ШІ, заявив Тім Кук

“Якщо ви подивитеся масштабніше на те, що ми зробили за допомогою технологій штучного інтелекту і машинного навчання, і як ми їх використовували, ви побачите, що це фундаментальні речі, які є невід’ємними для кожного нашого продукту. Коли ми випустили iOS 17, у ній з’явилися такі функції, як Personal Voice і Live Voicemail, в основі яких лежить ШІ. Можна дійти до функцій, що рятують життя, на годиннику і смартфоні, таких як виявлення падіння, виявлення аварій і ЕКГ на годиннику. Вони були б неможливі без ШІ. Ми не називаємо їх як такими, оскільки ми визначили їхню споживчу вигоду, але основоположними технологіями, що лежать в їхній основі, є ШІ та машинне навчання Що стосується генеративного ШІ, то тут у нас, безумовно, є над чим працювати. Я не буду вдаватися в подробиці, тому що ми цим не займаємося, але ви можете бути впевнені, що ми інвестуємо. Ми інвестуємо досить багато. Ми збираємося робити це відповідально. Згодом ви побачите нові продукти, в основі яких лежатимуть ці технології”, – розповів Тім Кук.

Глава Apple заявив, що компанія має намір відповідально підійти до впровадження генеративних нейромереж у свої продукти, зазначивши, що цей процес відбуватиметься поступово. З чуток, Apple планує наступного року продовжити інтеграцію технологій на базі ШІ у свої продукти. Можливо, йдеться, зокрема, про використання генеративних нейромереж. За даними джерела, Apple витрачає мільярди доларів на дослідження і розробки у сфері генеративних нейромереж.

Источник

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

восемь − 1 =