Modern technology gives us many things.

Це смартфон Vivo X100 Pro у всій красі: Dimensity 9300 з LPDDR5T

0 63

Сьогодні Vivo офіційно анонсувала Vivo X100 Pro і розкрила дизайн задньої панелі нового телефону. Новинка отримала великий блок основної камери, яка створена спільно з фахівцями Zeiss. Під камерою розташований напис Xtreme Imagination.

Це перший у світі смартфон на базі однокристальної системи Dimensity 9300, а також перший телефон, оснащений швидкою пам’яттю LPDDR5T. Оцінка в AnTuTu досягла 2,24 мільйона балів, що є найвищим показником продуктивності на ринку Android.

Це смартфон Vivo X100 Pro у всій красі: Dimensity 9300 з LPDDR5T

Серія Vivo X100 представить чип обробки зображень V3 власної розробки, який виробляється за 6-нм техпроцесом і підвищує енергоефективність на 30% порівняно з попереднім поколінням.

Vivo X100 стане першим смартфоном, який запропонує портретні відео в режимі 4K з якісним розмиттям нового покоління, з оптимізацією текстури шкіри і точною обробкою кольорів.

Також смартфон запропонує функцію точного редагування подібних відеороликів з регулюванням розмиття і положення фокусу без погіршення якості відеороликів. Смартфон буде випущений найближчим часом.

Источник

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

двенадцать − три =